Sssadi nius

23.04.2012 :: 14:59

Cześć, tęskniliście? Musze przyznać, że trochę się zawiesiłem!

Nowy profil Eugen'a Enin'aThe Swedes – konkretny film ze Szwecji. 3 triki ma Des!Sprawdźcie edity z zawodów Texas Skate Series. Fajne streetowe zawody. W pierwszym klipy m. in. Jasona Howarda i mega stylowego Williama Isaac'a!

Andrew DiPaolo | Razors California2011 Colorado MontageI na koniec edit który warto obadać, mimo że triczki sprzed dłuższego czasu!
Sadi nius

27.12.2011 :: 17:17

Na Vimeo zostały wrzucone dwa całkiem dobre filmy, które wyszły niedawno: Honey Baked i Two Times Mixtape Vol 1. Polecam szczególnie ten pierwszy, jest kilka konkretnych sekcji!


Obecnie jest w przygotowaniu „Jon Julio's Blading the Game”, która będzie aplikacją na iphony/ipady, sprawdzajcie newsy na http://www.facebook.com/Bladingthegame

Drugi trailer filmu The City Never Sleeps + profil Brady'ego Johnstona.


Dzień z życia Brandona Campbella, nagrany rok temu.
Świąteczny edit od Razors AM Team.
I na koniec bardzo profesjonalnie zrobiony edit z Niemiec „Supervillains”, warto obejrzeć!Sadi nius

01.11.2011 :: 21:37

Do grona rolkowych pro dołączył Steve Gasstation. Steve otrzymał pro koszulkę i koła od nowej firmy Schredweiser.

Edit z piętnastej, prawdopodobnie ostatniej, edycji zawodów Hoedown. Jaren Grob is back!Ukazał się nowy wywiad z Oli Benetem. Możemy się w nim m.in. dowiedzieć, że najnowsze promodele od The Conference będą sygnowane nazwiskami Richie Eislera, Don Bambricka, Jeff Stockwella, JC Rowe'a i Dominica SagonyHalloweenowe klipy od Jacoba Juula.11 listopada rozpoczyna działalność The Youth Co., nowa firma Jona Julio.

http://theyouthco.com/

Nius Sadi

01.09.2011 :: 14:30

Sprawdźcie chyba najlepszy edit z NYC Street Invite, udane zawody na ciekawych przeszkodach.
Julian Bah został wyrzucony z teamu Razors. (Kupujcie mixtape WE OUT HERE!!)
Scribe Industries - Brian Bruno AM Edit.3

Colorado Roadtrip to inicjatywa podobna do naszego Rollfestu, tylko zamiast morza góry i zamiast streetu mega skateparki :):) Kolejne części na profilu vimeo.
2 bardzo dobre edity od Rollerblade. W pierwszym Guillaume le Gentil, jak zawsze na mega stylówie, plus ziomki. Drugi to profil Svena Boekhorsta, który w 2012 roku otrzyma pro model rolki (wkońcu!).

Newsy

10.08.2011 :: 19:12

Chris Farmer niedawno odszedł z Create Originals aby pracować nad nowym projektem. Na Blading Cup jeździł w nowych płozach:


Jeremy Soderburg: Drawing Lines
The 20 project to kolejne po Charging video Adama Johnsona. Występuje w nim 20 wybranych skaterow, każdy będzie miał sekcję z najlepszymi trickami z touru. Sprawdźcie edit z odpadków:

http://www.kickstarter.com/projects/986233577/the-20-project/posts


Bracia Kelso znowu razem jeżdżą i nagrywają:
Obejrzyjcie też edit Pawła Nowomińskiego ze Świdnika, przygotowany na konkurs Slipklipa.
I jak się Wam nudzi, to mój edit też możecie zobaczyć ;)Niusy !

03.08.2011 :: 14:50

W sieci ukazało się pierwsze zdjęcie prototypów nowych płóz Kizera i kół Undercover do Powerbladingu!
Nomades Tour 2011- Vienna, Salzburg. Jeżdżą Chaz Sands, Robert Guerrero, Nicolas Auroux, Aktarus, Warren Digne , David Sizemore.
Xsjado w ostatnim czasie wypuściło 2 bardzo dobre edity swoich flow/AM riderów. Sprawdźcie:


Na tegorocznym X-Games odbył się pokaz jazdy na rolkach w wykonaniu wielu znanych pro. Wszyscy spodziewali się dobrego show na całym skateparku, jak wyszło sami zobaczcie.
Na koniec edit z jamu Kettering Skate Plaza Showdown 2011. Może kiedyś u nas taka miejscówka powstanie ;);)Sadi nius - East Side Jam 2011 fani pikczers

15.06.2011 :: 13:22

Foto: Piotr Gackiewicz

Foto: Bartek SaduraFresh nius !

09.05.2011 :: 14:57

Wyszedł trzeci numer Slipklip, sprawdźcie to wszyscy! Bardzo fajna inicjatywa, zrealizowana w dobrym stylu.
Riderzy Razors Josh Glowicki i Fritz Peitzner zawitali do Polski. Są na długim tourze po Europie i przez cały czas zbierają materiały do nowego filmu Razora, który będzie się skupiał na riderach AM, a nie jak zwykle PRO. Po wyjściu Game Theory Razors zakończyło współpracę z jego twórcą, Brazillionaire. Każdy kto widział ten film chyba nie będzie się dziwić, pod względem montażu był kiepski ;)Co do zmian teamowych, krążą plotki że rider OJA, Gufi, po długoletniej jeździe w Razorze zmienil rolki na USD. Jeden z naszych paparazzi przesłał zdjęcie na potwierdzenie. Życzymy powodzenia Gufiemu! Jak widać na ostatnim Inmag Inphoto (2 posty niżej), konkretne triki siadają od razu.
Edit Michaela Briggsa ze skateparku. Prezentuje dość odmienne podejście do jazdy, myślę że z czasem może się z tego rozwinąć coś ciekawego. Ostatni trik to walltap do true niffty.
Kolejny skatepark edit, Michael Garlinghouse.
Ukazała się relacja One Mag z Panhandle Pow Wow 2011. Tegoroczna edycja odbyła się na skateparku Kona, który daje duże możliwości jeśli ktoś potrafi dobrze jeździć na skateparku. Check it!

http://www.believeinone.com/?p=891


Po 5 latach niejeżdżenia powraca Micah Yeager!!
I na koniec, jeżeli jeszcze nie widzieliście to koniecznie obejrzyjcie ten edit. Odpadki z Traitement: Frenchyfries Kåre Lindberg The B-roll . Produkcja na najwyższym poziomie.Niusy !

22.04.2011 :: 18:45

Nowe Revolution 90 seconds z Matthiasem Oggerem!

http://www.revolutionskate.com/90-matthiasogger.html


Pierwsze zdjęcie Carbonów 2 pro Sean Kelso.
Kilka slow o nowej pro rolce Montre.Dlaczego 50-50? Shima tak zarządził; Create Originals wydało oświadczenie, w którym potwierdza, że Montre dalej jest w ich teamie mimo tej rolki. Montre też nie jest zbyt zadowolony:
Shawn Adair z Kanady, znany z dłuugich topsidów na murkach w swoich editach, wystąpił w reklamie sklepu Sport Chek:
Na youtube pojawiło się video Shot From Dark, z profilami znanych amatorów. Sprawdźcie profil Mike'a Kolinera, który niestety już porzucił sponsorów i skupia się bardziej na szkole.
Już wkrótce wychodzą USD VII 2011. Mają zlikwidowaną podwyższoną piętę, i nowe soulplaty. Może to być dość ciekawa rolka, i to tania.
I na koniec dobry edit z NYC!Sadi news !

27.02.2011 :: 23:09

Witajcie w kolejnym odcinku świata rolkowego według Sadiego!rysunek: Kuba Pradun

Jak pisałem w poprzednich newsach, M1 wypuszcza koła o dwóch twardościach (dual durometer) i z wcięciami po bokach w celu zmniejszenia wagi. Wewnętrzny uretan jest miękki, 68c, a zewnętrzny 91a, jednak tej twardości nie czuć. Dzięki bocznym wcięciom koło lepiej się wygina, co w teorii daje większą przyczepność. Minusem jest cena, chodzą pogłoski że set ma kosztować $45; obecnie najdroższe w USA są Undercovery, które kosztują $35. Zobaczymy, czy będzie warto.Z dual durometer eksperymentuje także Eulogy, sprawdźcie prototyp:Okładka nowego One Mag.Scribe rozszerza swoją działalność na produkcję ochraniaczy. Pierwszy produkt to ochraniacze na nadgarstki pro Brian Aragon.Edit Jon Jon'a Bolino z Arizony:Sprawdźcie ciekawy edit od Powerhouse Studios z Winterclasha. Kręcony oldschoolową kamerą VHS; przedstawia bardziej atmosferę całego wyjazdu niż same triki.I żeby nie było że tylko siedzę na necie zamiast na rolkach, na koniec kilka moich klipów:
Fresh Sadi nius

15.02.2011 :: 16:33

Mike Murda Johnson na początku lutego porzucił wszystkich swoich sponsorów. Jak sam powiedział, chce się skupić na robieniu grafiki dla http://www.blur.com/ , gdzie pracuje; jeśli chodzi o jazdę, to wraca do czasów gdy był dzieciakiem z NY jeżdżącym tylko dla przyjemności :) bez sponsorów, terminów, wyjazdów i innych zobowiązań. Jego nowy setup to Valo, Create Originals i koła Street Artist. Respect!Wyniki Winterclasha już znacie, edity do obejrzenia na Rollernews, ale tutaj troche info odnośnie nowego sprzętu. USD VII zostało mocno zmienione- but nie ma już podniesionej pięty, jest płaski i z soulplatem podobnym do tego z Carbonów. Imperiale będą kosztować koło 200euro. Carbony 2 będą wypuszczane w nowych kolorach i promodelach. Słyszałem plotki o szarym pro modelu Richie Eislera, ale zobaczymy.
Dużo zmian u Kizera:
Fluid 4- nowy groove i kształty płozy
Type M 2- nowy groove
Slimline 2- niższa od jedynki i krótsza, głębszy ale węższy groove z lekkimi wypustkami w stylu Kaltikow
Type-X- to nowa marka, pod którą będą produkowane płozy Xsjado Mook

#

Brian Shima rozpoczął działalność Shima Skate Manufacturing. Pierwsza rolka to pro model Montre Livingstona. Niczym nie różnią się od NIMH-ów jeśli chodzi o konstrukcję, w sklepach będą wstępnie koło maja/czerwca. Będzie to jednak pełny pro model- z płozami Create Originals a nie GC. Zmiana firmy związana jest z konfliktem między Shimą a Janem Welchem i Jonem Eliottem. Sprawa zapewne skończy się w sądzie, a Jon i Jan zajęli się swoim sklepem z rzeczami w stylu vintage.

http://bedouinvintage.com/


Valo rusza z nową rolką pro JJ Light. Będzie ona kompatybilna ze starszymi skinami i soulami, co oznacza że dalej posiada podwyższoną piętę i jeden shell na 2 rozmiary. Shell jest zrobiony z carbonu, każdy rozmiar jest szerszy i dłuższy o 5mm. Każda rolka jest od razu „toe-cut”. Cuff pozostał taki sam jak wcześniej. Linery są bardziej masywne. Soulplate ma takie same proporcje jak starszy, jednak nie ma już wymiennych soulkitów, a jedynie wymienną przednia część- bardziej dla wyglądu niż funkcjonalności. Cena ma być podobna do USD Carbonow 2.Kaltik wypuszcza nowe kolory płóz, w tym zielony pro model Aarona Feinberga. Chimera powraca z nowymi kołami.
M1 jako kolejna firma eksperymentuje z kołami posiadającymi 2 materiały o różnej twardości. Premiera na Bittercold Showdown za 2 tygodnie.Remz wypuszcza kolejny model- OS4 yellow edition. Franky kontynuuje swoją rap karierę, a J Bah podobno ostro rapował na Winterclashu :)

htt://www.youtube.com
/watch?v=NA06sWHqUEs

http://www.youtube.com/watch?v=w0rzdeyOjcw&feature=relatedNa koniec edit z Philly z clipami Jimmy Shudy.Niusiki

31.01.2011 :: 15:48

Tradycyjny zawias z braku czasu :) ale Louie Zamora chyba ma jeszcze mniej czasu, zamiast zrobic triki w 2 roznych rolkach graficy K2 po prostu je przemalowali w programie:
Druga czesc The Barcelona Sessions od The Conference- powerblading!Profil Guy'a Crawford'a. Kiedys znany skater w Wielkiej Brytanii, obecnie mieszka w Kanadzie i dalej ostro jezdzi mimo 31 lat na karku!Promo filmu Strange Creatures od braci Brierley.
Pierwsze prototypy ploz GC F1 flat sa juz w fazie testow, mozemy ich sie spodziewac prawdopodobnie latem tego roku.

Film z wielkiego touru Vibralux- "Charging" juz wkrotce dostepny na DVD i Bluray. Ponizej trailer, a premiera 25lutego na Bittercold Showdown. Na dysku beda 2 wersje- jedna tourowa, kolejnosc chronologiczna dzien po dniu, a w bonusach sekcje riderow zmontowane przez Seana Kelso.W Powerhouse goscili ziomki z Wegier. Podczas ich pobytu Tasi zmiazdzyl wszystkich ao topsoulem:

Fresz nius

06.01.2011 :: 15:30

Kolejne dobre online video z od chlopakow z Black Bandit Media. Nazywa sie Lunch, a jesli nie widzieliscie poprzedniego, Breakfast, to tez polecam obejzec.

http://vimeo.com/channels/lunch
http://vimeo.com/channels/breakfast

Sprawdzcie liste riderow na Winterclash: http://winterclash.com/contest/riderslist.html .Shima, Jon Jon i Motre nie maja wpisanych sponsorow, co jest zwiazane z http://www.shimamanufacturing.com/ - odliczanie trwa, info pojawi sie na Winterclashu. Rolki beda nieco zmieniona wersja Nimhow, do konca nie wiadomo czy zostanie to pod szyldem NIMH czy nie. Co ciekawe registrujacym domene jest Enigma Clothing Ltd- firma z Anglii zwiazana m.in. z Oli Shortem. (http://whois.domaintools.com/shimamanufacturing.com )

Edit Masona Richarda podsumowujacy rok 2010.
50-50 wypuszcza Juice Blocki do ploz z sestemem Core.


Odpadki- CJ Wellsmore z filmu Vine Street. Illusion 720 na streecie- grubo! Film juz dostepny w skateshopach.
Farmer w wywiadzie dla swojego nowego sponsora, Intuition Skateshop, ujawnil ze Xsjado CF5 jest w przygotowaniu. Bedzie to juz nowy but 2.0.
Kolejny dobry profil A Chosen Few, tym razem Sean Knight z Kanady.
Jeff Dalnas: ballin'Niusyyy

02.01.2011 :: 01:05

Jesli jeszcze nie widzieliscie, obadajcie nowy edit The Conference z 10 dni grudnia. Mega dobry!! Nie wiem jak Wy, ale ja sie ciesze ze montazem i doborem muzyki zajmuje sie teraz czesciej Richie Eisler, a nie Matty Watky.Kolejna sekcja z filmu BHC, tym razem Al Hooi!Sprawdzcie dobry profil ziomka o imieniu Geoff Phillip:Teaser filmu INRI, z klipem BJ Bernhardta :)I na koniec film moze nie najnowszy, ale warty uwagi. Produkcja z Waszyngtonu od ekipy RollDC, co jak zwykle oznacza dobre triki i super ujecia/montaz. Moim zdaniem oglada sie lepiej niz niejeden film dostepny na DVD :) Polecam sciagnac plik i obejrzec na pelnym ekranie w dobrej jakosci.
Swiateczne frsh Sadi niusy

26.12.2010 :: 17:17

Witajcie w oja/sadi nius po tradycyjnym zawiasie! Zaczynamy od sekcji Dominica Sagony z najnowszego filmu BHC. Stylowa jak zawsze! Za pare dni edit Conference z trikami Sagony, a za jakis miesiac pelna sekcja z serii Powerhouse Barcelona!Byc moze ogladajac wywiad Coco Sanchez z Julianem Bahem zauwazyliscie jakis dziwny but/liner Juga w tle. Okazuje sie, ze Jug rusza z produkcja skinow do rolek, podobno nie tylko Razors. Zobaczymy co z tego wyjdzie.Kolejny edit Roll on od The Conference. Sprawdzcie tez ich profil na Vimeo, wrzucaja duzo rzeczy w ostatnim czasie (Ben Schwab, Nick Lomax itd.).W USA w koncu wyszlo team video NIMH. Poza znanym wszystkim teamem sekcje ma Colin Kelso. A co do samej firmy NIMH, Rat Tail Distribution ostatnio zakonczylo swoja dzialalnosc, a Shima zmienil swoj profil na vimeo z "NIMH" na "Minotaur" (http://vimeo.com/user724887)- szykuja sie zmiany?

Nowy edit/wywiad od supermana:

http://www.be-mag.com/article/1633-Chris-Haffey-One-Minute-One-Spot


Adam Mcmanus Winter 2010 Edit- dobry styl!I na koniec mialo byc krotkie podsumowanie wywiadu z pomyslodawca Woodward Europe, ale zanim zdazylem go przeczytac zostal zdjety ze wzgledu na "nierozstrzygnieta sytuacje" i bedzie wrzucony pozniej. Woodward ma byc umiejscowiony gdzies w Niemczech, miejmy nadzieje ze to sie uda.

http://www.be-mag.com/article/1648-Camp-Woodward-Europe-An-interview-with-Hans-Geiger
Newsiki

07.12.2010 :: 23:36

A Chosen Few wypuscilo kolejny profil, ktory zmiazdzyl! Rider to Beat Schillmeier ze Szwajcarii, zjezdza naprawde ogromne porecze i murki. Kolo 12 minuty jest chyba jeden z najwiekszych bs royali (screen), jakie byly zrobione.
(plik jest bardzo duzy-690mb, niestety nie ma Vimeo czy Youtube, polecam najpierw sciagnac na dysk)

http://www.achosen-few.com/profiles/beat-schillmeier


Alex Burston przeszedl z USD do Razors. W USD byl flow, zostal wyslany na Show of Force Tour do Barcelony. Z kolei w Razors jest AM i dostaje jakas kase, a w najblizszych dniach leci do San Diego krecic klipy do video "Ground Control" (?!).
Kolejny screen Valo Light. Shell jest carbonowy, ale w stylu Rollerblade TRS- obciety niczym "open shell" i sznuruje sie tylko skina.
Wazny news dla wszystkich wybierajacych sie na Winterclash. Ze wzgledu na lokalne regulacje, do kupienia jest 1000 biletow! Tylko w przedsprzedazy, jesli sie skoncza to nie bedzie raczej innej opcji zeby wejsc poza odkupieniem od kogos biletu. Dostepne niedlugo na Hedonie i w innych sklepach.

http://www.winterclash.com/tickets/buy-weekend-passes.html


Sprawdzcie edit Tima Phanga- USD flow z Waszyngtonu, skad zawsze wychodza dobre edity pod wzgledem trikow i jakosci nagrania.Kolejny edit to Quintin Lamb, jeden z ciekawszych up-comerow.
Game Theory mialo wyjsc "December 2009" :) Ale w koncu sie udalo, promo sesja z boxa Razors + ziomki z Nimha
Na stronie The Conference ukazal sie obszerny wywiad z Donem Bambrickiem.

http://theconference.org/conf_blog_wp/?p=3514

Fresz nius

21.11.2010 :: 21:55

Jeden z najlepszych znawcow sprzetu rolkowego, Al Dolega, wraca do gry! Byly wlasciciel i inzynier Night Hardware i CDS Detroit, tym razem pod szyldem znanej starszym graczom firmy SixWonSix, wypusci niedlugo na rynek nowa linie czesci zamiennych. Beda to soul platy do Xsjado, Remz i Valo, oraz anti-rockery. Prawdopodobnie wszystko z plastiku UHMW, tak jak dawniej Night. Zdjecia podobno pojawily sie juz w katalogu Rollerwarehouse, wiecej info wkrotce.

Valo w kontrolowany sposob wypuszcza coraz wiecej info o ich nowej rolce, Valo Light. Nieoficjalnie wiadomo, ze but jest z Carbonu, jest szerszy niz obecny shell, a pod nim nowe soulplaty. Broskow i Bailey jezdzili na nich podczas finalow WRS. Ponizej screen z jednego z editow, w ktorym sie pojawily:
Winterclash 11-12 Lutego w Eindhoven!!
Calkiem spoko edit Adriena Anne z odpadkow:
Kolejny prototyp USD Imperial:
Skateshop Thisissoul z Holandii, znany z roznych ciekawych przerobek, zaczal sprzedawac lyzwy na UFS:

http://skateshop.thisissoul.nl/25-aggressive-ice-skates


I na koniec mega chill recenzja Xsjado Damien Wilson!:
Niusiki

29.10.2010 :: 12:23

Glownym bohaterem tego nius jest Vinny Minton, z ktorym na blogu Footagetape ukazal sie wlasnie bardzo ciekawy wywiad. W duzym skrocie: dzieki swojej pracy, krecenie editow z rolek i slubow, nawiazal niedawno wspolprace z ekipa serialu House, gdzie krecil klipy dla jednego z odcinkow (edit ponizej)! Poza tym jest sponsorowany przez Glidecam, ktory uzywa jego editow w celach promocji swojego sprzetu. A ostatnio Red Bull kupil prawa do jednego z jego rolkowych editow: http://vimeo.com/11733079 .I co bardzo cieszy, teraz, gdy juz zarobil troche kasy dla swojej rodziny, ma czas zeby zajac sie w przyszlym roku nakreceniem nowego filmu rolkowego :)
Link do wywiadu: http://footagetape.blogspot.com/2010/10/vinny-minton-interview.html
Info prosto od AJ (Adam Johnson): Nowa linia Vibralux to czarne, niebieskie i acid wash jeansy, szare sztruksy, 2-3 t-shirty i "moze cos specjalnego". Sa jednak problemy z clem, dlatego nie wiadomo czy uda sie przed swietami. Oprocz tego nowe kola Street Artist.Biale Valo Broskowy na swieta:
Pierwsze zdjecie nowych wrapow Xsjado, niewiele widac ale zawsze cos ;)
Wtorkowy podcast Razora z Jephem Howardem, w ktorym wyjasnia ze w Minnesocie, gdzie mieszka, wprowadzone jest od lat lokalne prawo mowiace ze przeszkody w skateparkach nie moga byc wyzsze niz 4stopy (kolo 120cm), dlatego zeby lepiej pojezdzic musi wyjezdzac poza obreb miasta :|
Anthony Gallegos zbiera klipy non stop, oto trailer jego Day In The Life, niestety pelna wersja platna.
Duzy i bardzo znany magazyn "Wired" umiescil w swoich newsach edit Mathieu Ledouxa.
"If anyone can make rollerblading cool again, it might be Mathieu Ledoux."- to mowi samo za siebie.

http://www.wired.com/playbook/2

Niusy rolkowe

17.10.2010 :: 16:58

Anthony Gallegos nagral profil, ktorym zmiazdzyl wszystko i wszystkich!

http://www.achosen-few.com/

Nowy edit z Nickiem Woodem, ktory jeszcze raz pokazuje, ze ten koles powinien miec swoj show w MTV czy cos w tym stylu :)Swieta niebawem, wiec jak zwykle zapowiedzianych jest duzo premier sprzetu, ciuchow czy filmow. Valo wypuszcza kolejna rolke we wspolpracy z Aggressivemall, tym razem z jeansowym skinem w czarnym i niebieskim kolorze. Vibralux z nowa linia spodni i innych ciuchow, oraz prawdopodobnie z filmem z ich touru trwajacego pol roku. Kaltik ze swoimi nowymi plozami na flat (na zdjeciu z kolami 58mm, wyglada niezle). Nastepnym promodelem Razors beda SL Aragon 4 w kolorze czarnym.
Xsjado 2.0 wyjda na poczatku 2011, podobno beda az 4 rozmiary shella!

Wychodzi rowniez film Abstract Art 2, z profilami mniej znanych gosci ale zapowiada sie niezle. Sprawdzcie profil z odpadkami jednego z ziomkow.Zblizaja sie finaly World Rolling Series. 6 listopada 30 najlepszych w rankingu zawodnikow zmierzy sie na skateparku Rye Airfield. Sprawdzcie ranking na http://worldrollingseries.com/

Niuuus y

21.09.2010 :: 09:06

Witajcie w OJA Nius #4 po chwilowym zawiasie. Ostatnio niewiele ciekawego się dzialo, dlatego dzisiaj glownie edity poza pierwszym newsem.

Colin Kelso, który jakiś czas temu odszedl z USD, porzucil także Create Originals i Street Artist. Znudzily mu się slabe zarobki i teraz dzielnie hejtuje na be-magu i facebooku i wzywa do bojkotu TheConference :)

Oto odpadki z „Short cheap flick” czyli pierwszego filmu ekipy LOWLIFE. Film zasluguje na uwage ze względu na parę znanych nazwisk oraz fakt, ze będzie to pierwszy po 2000r. film nakrecony w calosci na tasmie filmowej 16mm, co na pewno sporo kosztowalo i daje ciekawy klimat.Pierwszy edit Iaina McLeoda w Razors, od teraz nowe podcasty co wtorek.Kolejny trailer „Traitement”, czyli filmu Jonasa Hanssona. Już niedlugo w sprzedazy.Jeśli nie widzieliscie poprzednich trailerow, i innych editow Jonasa, obadajcie jego profil na vimeo. Moim zdaniem są to obecnie jedne z najlepiej zmontowanych produkcji, a do tego z dobrymi europejskimi skaterami:

http://vimeo.com/user597362


I na koniec trailer filmu braci French!! „Pro” montaz i pelna gangsterka, no ale przynajmniej triki dobre. Check this out ma'facka

http://www.youtube.com/watch?v=10h9AEKNJSw

<< PoprzednieKategorie

OJA lajf(235)
niusy(366)
haha(343)
video(1127)
repost(25)
sv(79)
sonda(29)
innnne(133)
Sadi nius(23)

Przyjaciele

BoGdańsk
Rollfest
Blading.pl
Let Me Out
Roll4all
Polish Rolling League
Bladelife Wrocław
034
Hedonskate

Archiwum

2019
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007